אחריות
מקצועיות
נאמנות

לעיתים חברים שואלים אותי מה בעצם אני עושה? מה זה פמילי אופיס? מה זה תכנון פיננסי או פנסיוני? למה צריך את זה וכמו שמתאר Simon Sink המדהים בהרצאתו המפורסמת בעולם “מעגל הזהב” (למה?, איך? ומה? ) “למה את בעצם קמה בבוקר?”

העיסוק בכסף של אנשים אחרים הוא מאוד רגיש וחייב להגיע ממקום של אחריות, מקצוענות ונאמנות והבעיה היא שנדיר למצוא שילוב של שלושתם . יחד עם זאת ועם כל הכבוד לאבני בסיס אלו, העיסוק בכסף בעולם החדש חייב לבוא ממקום הוליסטי ורחב יותר.
העולם השתנה, אנשים לא מצליחים לשמור על מקום עבודה קבוע, רובם מאבדים אותו הרבה לפני גיל הפנסיה ורובם נאלצים להמשיך לעבוד הרבה אחרי. עבור הצעירים הוא מאתגר הרבה יותר. רובם יחליפו לפחות 4-5 מקומות עבודה ויאלצו להמציא את עצמם מחדש מספר פעמים, ספק אם תואר באוניברסיטה יקנה להם יתרון בהשגת פרנסה ולפי ההתפתחות של דור המילניאס אנחנו נרצה להמשיך לטייל בעולם, לצבור חוויות, לצרוך הרבה פנאי ולעבוד ממקומות שונים בעולם.

בשורה התחתונה החשיבות של ניהול החסכונות שלנו, ניהול ההשקעות, תכנון המיסוי וניהול הירושות שלנו יהפכו לשחק תפקיד מאוד חשוב בחייהם של עשירונים רבים באוכלוסייה ולא רק במאון או האלפיון העליון.

כיצד לשלב בין השקעות פיננסיות לריאליות, מהם השקעות אלטרנטיביות, באילו מכשירים יש לחסוך ולהינות מיתרונות מס כלליים ופרטניים, מי הם הגופים הטובים ביותר, איך לא להתפתות להשקעות מסוכנות מידי ואיך כמובן הופכים משברים ל”נקודות זינוק” ולא “להידרדרות”.

איכשהו באופן מוזר אבל לא מקרי, את ה-DNA שלי במהלך הקריירה ינקתי ממקורות שונים ומגוונים. מיועצת השקעות בחטיבה המסחרית של בנק לאומי שם אתה לומד מהי רגולציה, נהלים ואמינות ללא פשרות, דרך הקמה וניהול דסק התאגידים של בית ההשקעות פסגות שם אתה מאמץ סטנדרט שירות שאין שני לו וניהול השקעות אחראי דרך ניהול צוות השקעות בחטיבת הפלטינום של בנק דיסקונט, שם אתה לומד מהי רגישות לצרכי לקוחות מתוחכמים בעלי ממון ומגוון הפתרונות הרצויים עבורם ועד לפיתוח עסקי עבור הסוכנויות הגדלות והצומחות בארץ.

עכשיו קחו את כל הטוב מכל התחנות האלו ונסו לדמיין מה אני מסוגלת לעשות עבורכם – יודעים מה, למה לדמיין בואו לפגישה ותראו.